Zostań wolontariuszem

Jeśli pomaganie sprawia Ci satysfakcję, chcesz coś zmienić, sprawić, by życie innych stało się lepsze, dołącz do nas. Wesprzyj nas w działaniach. Pokażmy, że warto pomagać. Pokażmy, że bezinteresowność w dzisiejszych czasach to nie przeżytek.

Zostań wolontariuszem!

Jesteś osobą aktywną, komunikatywną, wykazującą się własną inicjatywą w działaniu, skutecznie realizujesz wyznaczone cele, jesteś osobą pełną empatii i chętną do pomagania osobom chorym? Zgłoś się do nas i pomagaj nam pomagać innym!

W życiu codziennym korzystasz ze środków, którymi obdarzyła nas natura? Chcesz promować zdrowy tryb życia i medycynę niekonwencjonalna? Być może jesteś osobą, której niekonwencjonalna medycyna naturalna umożliwiła pozbyć się mniejszych lub większych dolegliwości lub nawet uratowała życie? Opowiedz nam o tym, a wspólnie znajdziemy sposób, by opowiedzieć całemu światu, aby coraz więcej osób miało świadomość tego, że natura obdarzyła nas wszystkim, co niezbędne dla zdrowia.

Jako formę współpracy proponujemy:
– wolontariat z możliwością darmowego skorzystania z usług regeneracji organizmu, proponowanych przez jedną z placówek, z którą współpracujemy;
– zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenia.

Razem możemy zrobić coś wielkiego. Wspólnie możemy nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Pomóż nam pomagać innym!


Zgodnie z art. 2 pkt 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tj. Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz.1536.) wolontariuszem jest osoba fizyczna posiadająca pełną lub ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która ochotniczo i bez wynagrodzenia, wykonuje świadczenia na zasadach określonych w ustawie.