Katarzyna Kruszyńska

Katarzyna Kruszyńska

Bezsilność, koszmarna choroba, pukanie do kolejnych drzwi z prośbą o pomoc… codzienność wielu ludzi z chorobą autoimmunologiczną. Co zrobić gdy lekarz odmawia pomocy? Co zrobić gdy jedynym możliwym rozwiązaniem okazuje się terapia,  na którą po prostu nie stać?

To codzienne pytania Kasi.

Przepięknie długie anielskie włosy. Duże, krystalicznie czyste oczy i spojrzenie pełne wiary, miłości i chęci do życia.
Gdy stanęła w  drzwiach naszego Stowarzyszenia, czas jakby na chwilkę przystanął aby przyjrzeć się tej cudownej, filigranowej i wrażliwej osobie.

Piękny wrażliwy człowiek, z wykształcenia artysta plastyk, aktywna sportowo, energiczna instruktorka łyżwiarstwa, pasjonatka nordic walking. Dojrzała kobieta o której można rzec, że chwyta dzień i żyje pełnią życia.
Kasia to również samotna mama wychowująca córkę w wieku szkolnym. Kasię spotkała straszna choroba i wizja ogromnego cierpienia, ponieważ zachorowała na Hashimoto – autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, chorobę o której mawiają, że jest nieuleczalna.

Problemy ze zdrowiem zaczęły się od potężnych migren, które pojawiły się około 20 lat temu. Na początku 2016 roku zdiagnozowano u Kasi niedoczynność tarczycy.
Dla wielu aktywnych kobiet brzmi to jak wyrok; organizm atakuje sam siebie, wysyła armię przeciwciał przeciwko własnym tkankom. Człowiek nie może normalnie funkcjonować, traci bystrość umysłu, nie potrafi ogarnąć siebie, własnej rodziny. Zapada na choroby, chroniczne zmęczenie, rozstraja się układ hormonalny, pogarsza się słuch, wzrok, wysiadają stawy, pojawia się depresja, a najprostsze czynności sprawiają ogromną trudność. Wraz z upływem czasu i zwiększaną stopniowo dawką leku niszczona jest tarczyca, przestaje funkcjonować wątroba, nerki, pojawia się arytmia serca.

Kasia nie zgadza się na to wszystko. Kasia działa. Kasia usłyszała o sukcesach w leczeniu pacjentów w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach i chce o siebie zawalczyć.
Bo kiedy po wielu próbach bezskutecznego poszukiwania pomocy u lekarzy specjalistów, oraz wizji przyjmowania syntetycznych, szkodliwych hormonów do końca życia stanęła na rozdrożu, postanowiła wziąć sprawy we własne ręce. Zwróciła się ku naturalnym metodom leczenia, o których tak bardzo się dziś zapomina. To medycyna naturalna okazała się skutecznym rozwiązaniem.

Kasia ma szansę na całkowite wyleczenie jeśli tylko podda się kompleksowej kuracji w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach, które skutecznie leczy pacjentów z problemem Hashimoto. Jest to jej jedyna szansa aby odzyskać to, o czym każdy z nas w głównej mierze na co dzień posiada: zdrowie, energię do działania, możliwość jasnego myślenia i planowania, możliwość pójścia rano do pracy, normalnego funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie.

Katarzyna prowadzi własną działalność dzięki której udaje jej się zaspokajać tymczasowo bieżące potrzeby, natomiast nie stać jej na pokrycie pełnych kosztów kuracji w Centrum.

Zawalczmy o zdrowie kogoś, kto ma jasny i ważny cel w życiu. Kto chce spełniać swoje marzenia i udowadniać, że życie w kwiecie wieku jest pełne barw i smaku. Kogoś, kto bardzo chce żyć pełnią życia. Pomóżmy Kasi!

Darowizny prosimy kierować na numer rachunku bankowego w tytule wpisując „Darowizna dla Kasi”:
Bank BGŻ BNP Paribas SA
64 1600 1462 1833 7146 4000 0001

Dla przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznej prosimy dopisać
Cel szczegółowy: Katarzyna Kruszyńska

Kwota potrzebna do opłacenia kuracji: 23 420 złotych.
Kwota pozostała do zebrania: 23 420 złotych.

Pierwsza transza na kurację 06.11.2018 3821,44 złotych