Julia Kaszczyszyn

Julia jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką, u której rodzice już w trzecim miesiącu życia zauważyli problemy rozwojowe. Zdiagnozowano u niej opóźnienie psychoruchowe,  obustronny niedosłuch i niedowidzenie z przyczyn o nieznanej etiologii. W późniejszym okresie pojawiły się również problemy z nawiązywaniem kontaktu z otoczeniem oraz problemy związane z prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego. Lekarze nic nie są w stanie powiedzieć ani zrobić poza zaleceniem rehabilitacji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz “pocieszaniem” rodziców, że muszą się pogodzić z tym, że córka już taka będzie.

Na szczęście rodzice Julii się nie poddają i nie mają zamiaru się godzić z takim stanem rzeczy, ponieważ ich córka ma całe życie przed sobą. Pierwszy raz do Centrum Regeneracji Organizmu przyjechali, kiedy Julia miała zaledwie ponad rok, i już po pierwszej kuracji stan zdrowia Julii znacznie się poprawił.

10.09.2019

Julia ma obecnie trzy i pół roku. Po kilku kuracjach w Centrum Regeneracji Organizmu jej stan uległ znacznej zmianie. Poprawiła się motoryka całego ciała. Zaczęła ona sama podnosić głowę i wyciągać rączki. Stała się bardziej ruchliwa i zainteresowana otoczeniem. Reaguje na osoby z rodziny. Zaczęła się uśmiechać. Trawienie, wchłanianie i wydalanie bardzo się poprawiło. Wreszcie zaczęła przybierać na wadze. Kiedy skończyła dwa latka samodzielnie usiadła. Nadal nie chodzi, nie mówi, ma huśtawkę nastrojów, ale często gości na jej buzi słodki uśmiech.
Jesteśmy wdzięczni za wszystko, za każdy samodzielny ruch, za nową sylabę i za miłość, którą promienieje. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wspomóc i tym, którzy jeszcze zechcą pomagać, aby mogła kontynuować kurację.
– Mama Julii

Podarujmy Julii radość, kolejne uśmiechy i możliwość cieszenia się każdą chwilą w pełni zdrowego życia!  Pomóż Julii i wpłać darowiznę!

Darowizny prosimy kierować na numer rachunku bankowego w tytule wpisując „Darowizna dla Julii”:
Bank BGŻ BNP Paribas SA
64 1600 1462 1833 7146 4000 0001

Dla przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznej prosimy dopisać
Cel szczegółowy: Julia Kaszczyszyn

Kwota potrzebna do opłacenia kuracji: 24 030 złotych.
Kwota pozostała do zebrania: 24 030 złotych.

Lista wpłat

Pierwsza transza na kurację regeneracyjną maj 2018 14 370 złotych
Druga transza na kurację regeneracyjną czerwiec 2019 4 000 złotych