Aktualności

1% podatku

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz naszych podopiecznych, podając cel szczegółowy “Julia”, “Katarzyna” lub “Małgorzata”, bądź na pomoc innym osobom, którym udzielamy wsparcie w uzyskaniu pomocy w drodze do odzyskania zdrowia.

Dziękujemy za każdy przekazany 1% i każdą darowiznę!

Zrzutki dla naszych Podopiecznych

Zachęcamy do wpłacania zbiórek na rzecz naszych podopiecznych poprzez portal zrzutka.pl lub przez naszą stronę, jak również do wpłacania darowizn ogólnych, które przeznaczamy na pomoc osobom potrzebującym kuracji w Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach.

Zbiórka dla Julii https://zrzutka.pl/ue49dw

Zbiórka dla Katarzyny https://zrzutka.pl/65d23m

Zbiórka dla Małgorzaty https://zrzutka.pl/j2t32c

Pomagajmy, bo pomaganie jest fajne! Bo każda złotówka może kogoś uratować, wydłużyć komuś życie, poprawić jakość życia!

Cuda się zdarzają! Historia uzdrowienia cz. 1

Zaczynamy cykl historii nieprawdopodobnych uzdrowień osób, które skorzystały z kuracji w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. Niektóre z nich mogą wydawać się nieprawdopodobne, ale wszystkie są prawdziwe i nie pokazują nawet ułamka potu i łez, przez które przechodzą te osoby, aczkolwiek wiara, nadzieja, ciężka praca i wsparcie ze strony specjalistów i życzliwych osób czyni cuda!

Cykl historii zaczniemy od syna jednej z naszych podopiecznych, który w 2014 roku będąc pasażerem doznał złamania kręgosłupa i zniszczenia rdzenia kręgowego podczas wypadku motocyklowego. O wypadku pisano w gazecie Edinburgh News
https://www.edinburghnews.scotsman.com/news/witness-tells-of-motorcycle-bus-stop-crash-1-3350748?fbclid=IwAR2oOQM2fsfc-12IJix8FU0t8CM4UoyXjuYDeNwE8PaAa3MBs7kjG0wSrFI

Według lekarzy z Manchesteru Rafał miał nigdy nie stanąć na nogi. Lekarze, którzy mają pomagać ludziom, powiedzieli, że nie skierują go na rehabilitację, bo nie widzą w tym sensu, ponieważ i tak nie będzie chodzić. 4 lata jeździł na wózku, miał nigdy nie chodzić. W Akademii Medycyny Regeneracyjnej był w 2017 roku na 10 dni, w 2019 roku na 20 dni, poza tym z ogromną wiarą wykonywał wszystkie zalecenia i dużo pracował robiąc zabiegi w domu, by odzyskać zdrowie. Po kuracjach i zabiegach wykonywanych z zaleceń specjalistów Akademii czuje się bardzo dobrze, obecnie chodzi i w ogóle nie używa wózka. Rafał mówi, że gdyby od samego początku stosował taką kurację i masaże, które są w Akademii Medycyny Regeneracyjnej, nie musiałby się męczyć 4 lata na wózku, ponieważ już dawno by  chodził, mimo złamania kręgosłupa. W tej chwili jest w stanie przejść 6 km o lasce. Sumiennie stosuje się do wszystkich zaleceń specjalistów Akademii, co pomaga mu utrzymać obecny stan zdrowotny, pracując codziennie, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki. Czyż nie jest to cud? Zobaczcie sami!

Dostęp do nagrania Aliaksandra Haretskiego

Od jakiegoś czasu prowadzimy akcję charytatywną skierowaną dla naszych darczyńców, polegającą na udostępnieniu nagrań Pana Aliaksandra Haretskiego. Z powodu wielokrotnych pytań zamieszczamy instrukcję uzyskania dostępu do nagrań:

Aby uzyskać dostęp do nagrania Pana Aliaksandra Haretskiego, po zarejestrowaniu użytkownika, należy:

1. Wejść w zakładkę Kursy i zalogować się na swoje konto użytkownika.
2. Wybrać właściwe nagranie. Wybrać sposób dokonania darowizny za obejrzenie nagrania (PayU, PayPal, przelew tradycyjny).
3. Wysłać zamówienie, dokonać darowizny i czekać na maila potwierdzającego dołączenie do kursu (dopiero po zaksięgowaniu płatności, a więc do ok. 2 dni).
4. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego o dołączeniu do kursu wejść ponownie na stronę, zalogować się na swoje konto.
5. Wejść w kursy, wybrać odpowiedni i obejrzeć nagranie.

W razie problemów z dostępem do nagrania mimo zastosowania się do instrukcji zachęcamy do kontaktu.

1% dla OPP dopiero w 2020 roku

Bardzo miło nam poinformować, że pod koniec 2018 roku udało nam się uzyskać status Organizacji Pożytku Publicznego. Jednakże przez zbyt powolną pracę szanownych Sądów, status został uzyskany za późno, by móc zbierać 1% w tym roku. Dlatego 1% podatku możemy zbierać dopiero od następnego roku. Tymczasem zapraszamy do wpłacania darowizn poprzez zwykły przelew lub szybki przelew dostępny na naszej stronie internetowej po prawej stronie oraz dokonując zakupy poprzez stronę www.fanimani.pl

Mozliwość przekazania darowizny za pośrednictwem szybkiej płatności

Kochani Darczyńcy!

Od dziś macie możliwość przekazywania nam darowizny za pomocą szybkiej płatności (za pośrednictwem PayU) bezpośrednio z naszej strony internetowej! Zachęcamy do skorzystania z takiej opcji.

Wasze darowizny będą przeznaczone na dwa główne cele statutowe naszego stowarzyszenia, a mianowicie:

  • wsparcie osób chorych w opłaceniu kuracji regeneracyjnej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach
  • działania skierowane na rozwój medycyny naturalnej i regeneracyjnej.

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę!

Wspieramy aktywnych darczyńców i wolontariuszy

Bardzo dziękujemy wszystkim o aktywny udział w akcji, obserwowanie strony i kanału youtube, komentowanie i przede wszystkim zaangażowanie.

Nasza akcja charytatywna przechodzi na inny poziom. Działalność charytatywna na rzecz osób chorych wymaga dużego zaangażowania i wsparcia finansowego. Dlatego od teraz będziemy dodatkowo wspierać naszych najbardziej aktywnych darczyńców oraz wolontariuszy, którzy aktywnie udzielają się w działalności i realizacji celów statutowych Stowarzyszenia, bo to właśnie dzięki takim osobom jesteśmy w stanie pomagać osobom najbardziej potrzebującym. W ramach akcji “Wspieramy aktywnych darczyńców i wolontariuszy” będziemy takim osobom udzielać pomocy w sfinansowaniu 6-dniowej kuracji oczyszczająco-profilaktycznej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. Raz na kwartał będziemy wybierać jedną osobę, którą skierujemy na kurację do Akademii w ramach tej akcji. Zapraszamy więc do wpłacania darowizn i aktywnego udzielania się w działalności Stowarzyszenia (po więcej informacji na temat wolontariatu w Stowarzyszeniu zapraszamy do kontaktu).

Wy pomagacie nam wspierać innych, a my wspieramy was w profilaktyce zdrowotnej.

Do wzięcia udziału w tej akcji należy koniecznie obserwować:
Naszą stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/tydajeszzycie
Stronę Akademii Medycyny Regeneracyjnej na facebooku:
https://www.facebook.com/AcadRegMed/

Grupę „The Academy of Regenerative Medicine Akademia Medycyny Regeneracyjnej” na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/825395254254539/
Kanał youtube Aliaksandra Haretskiego:
https://www.youtube.com/user/goralinvest/featured

REGULAMIN akcji “wspieramy darczyncow i wolontariuszy”

Akcja charytatywna

Razem z Panem Aliaksandrem Haretskim – założycielem Akademii Medycyny Regeneracyjnej – rozpoczęliśmy akcję charytatywną.

W każdą niedzielę przez Aliaksandra Haretskiego będzie prowadzona transmisja wideo, podczas którego będzie on poruszał konkretny temat. W trakcie rozmowy Pan Aliaksandr może zadać pytanie dotyczące tematu. Jeśli znajdzie się osoba, która najbardziej trafnie odpowie na pytanie, może zwrócić się do nas o pomoc w sfinansowaniu kuracji 6-dniowej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej, a na pewno ją otrzyma! W tym celu należy skontaktować się z nami drogą mailową.

Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu na żywo z Aleksandrem Haretskim.

Akcja charytatywna skierowana jest WYŁĄCZNIE dla subskrybentów obu kanałów jednocześnie:
kanał Aliaksandr Haretski w YOUTUBE – https://www.youtube.com/user/goralinvest/featured
i grupę “The Academy of Regenerative Medicine Akademia Medycyny Regeneracyjnej” na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/groups/825395254254539/

Dołącz do nas i walcz o medycynę naturalną!

W związku z zaistniałą sytuacją, w której znalazła się wspierana przez nas Akademia Medycyny Regeneracyjnej i Pan Aliaksandr zapraszamy i zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej Grupy na facebooku Stowarzyszenie “Ty dajesz życie”
Nie zgadzamy się na zatruwanie naszego organizmu!
Nie podobają nam się metody stosowane we współczesnej medycynie!
Jesteśmy przeciw bezpodstawnym kontrolom i utrudnianiu pracy placówkom działającym na rzecz medycyny naturalnej!
 
Dołącz do nas i pomóż nam pomagać innym i walczyć z niesprawiedliwymi i bezpodstawnymi oskarżeniami wobec działaczy na rzecz medycyny naturalnej!

Relacja z leczenia Szymona Wojtusiaka

Zapraszamy do obejrzenia filmu z relacją dotyczącą kuracji regeneracyjnej jednego z naszych podopiecznych – Szymona Wojtusiaka. Obecnie ma on przerwę w kuracji, aby jego organizm samodzielnie walczył z chorobą, aczkolwiek w dalszym ciągu zbieramy pieniądze na kontynuację jego kuracji. Zobaczcie niesamowite efekty leczenia Atopowego Zapalenia Skóry!
Jeśli ktokolwiek z Twojego otoczenia ma AZS – nie zwlekaj i pokaż mu ten film. Pomożemy skontaktować się z Akademią i zorganizować kurację regeneracyjną!