Aktualności

Dołącz do nas i walcz o medycynę naturalną!

W związku z zaistniałą sytuacją, w której znalazła się wspierana przez nas Akademia Medycyny Regeneracyjnej i Pan Aliaksandr zapraszamy i zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej Grupy na facebooku Stowarzyszenie „Ty dajesz życie”
Nie zgadzamy się na zatruwanie naszego organizmu!
Nie podobają nam się metody stosowane we współczesnej medycynie!
Jesteśmy przeciw bezpodstawnym kontrolom i utrudnianiu pracy placówkom działającym na rzecz medycyny naturalnej!
 
Dołącz do nas i pomóż nam pomagać innym i walczyć z niesprawiedliwymi i bezpodstawnymi oskarżeniami wobec działaczy na rzecz medycyny naturalnej!

Relacja z leczenia Szymona Wojtusiaka

Zapraszamy do obejrzenia filmu z relacją dotyczącą kuracji regeneracyjnej jednego z naszych podopiecznych – Szymona Wojtusiaka. Obecnie ma on przerwę w kuracji, aby jego organizm samodzielnie walczył z chorobą, aczkolwiek w dalszym ciągu zbieramy pieniądze na kontynuację jego kuracji. Zobaczcie niesamowite efekty leczenia Atopowego Zapalenia Skóry!
Jeśli ktokolwiek z Twojego otoczenia ma AZS – nie zwlekaj i pokaż mu ten film. Pomożemy skontaktować się z Akademią i zorganizować kurację regeneracyjną!

Bony na darmowe kuracje regeneracyjne!

Mamy przyjemność poinformować was, że dzięki naszej współpracy z Centrum Regeneracji Organizmu przy Akademii Medycyny Regeneracyjnej otrzymaliśmy bardzo ważną zarówno dla nas, jak i dla osób potrzebujących darowiznę w postaci bonów na darmowe kuracje regeneracyjne w Akademii. Jest to ogromny zaszczyt dla nas i wielki dar ze strony Akademii, ponieważ łączna wartość wszystkich bonów wynosi ponad 100 000 złotych!

Pan Janusz Zagórski, kierownik Niezależnej Telewizji NTV, wspierając działalność Akademii i naszego Stowarzyszenia, zgłosił się jako wolontariusz do rozdysponowania bonów na darmowe zabiegi terapii regeneracyjnej. On sam na sobie wypróbował kurację i wraca teraz do Centrum Regeneracji Organizmu co jakiś czas na zabiegi, wciąż będąc pod wrażeniem niesamowitych efektów. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za jego wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Aliaksandra Haretskiego, prezesa Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach z Januszem Zagórskim. Nagranie miało miejsce przed Zlotem Harmonia Kosmosu, na którym już wylosowano 10 bonów na darmowe kuracje w Centrum Regeneracji Organizmu. W najbliższym czasie odbędzie się rozdanie kolejnej transzy bonów.

Tak jak jest wspomniane w filmie, prosimy o zapoznanie się z działem „Przeciwwskazań”, które uniemożliwiają przyjęcie osoby na kurację regeneracyjną, ponieważ ma to znaczący wpływ na weryfikację i przyznanie bonu.

Pamiętajcie, że liczba bonów jest ograniczona!

Dbajmy o swoje zdrowie. Nie wstydźcie się prosić o pomoc, nie wstydźcie się mówić o tym, że metody naturalne są skuteczne, że wam pomagają. Może to odmienić nie tylko wasze życie, ale i życie wielu osób potrzebujących pomocy.

Spotkanie edukacyjne „To nie rak zabija, lecz diagnoza i leczenie”

W środę 22 lutego 2017 r. w ramach Światowego dnia walki z rakiem i Światowego dnia chorób rzadkich odbyło się spotkanie o niekonwencjonalnych metodach w profilaktyce i walce z nowotworami, gdzie rozmawialiśmy z Panem Aliaksandrem Haretskim z Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach o tym, że to „Nie rak zabija, lecz diagnoza i leczenie”.
Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, a dzięki zaangażowaniu uczestników wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja.
Mamy nadzieję, że w przyszłości wszystkie organizowane przez nas spotkania będą przebiegały w tak miłej atmosferze.

Wkrótce będzie dostępna wideorelacja ze spotkania dla tych, którzy mimo chęci nie byli w stanie uczestniczyć w spotkaniu.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w walce o zdrowie!

Spotkanie edukacyjne

W ramach Światowego dnia walki z rakiem oraz Światowego dnia chorób rzadkich zapraszamy na spotkanie edukacyjne
NIEKONWENCJONALNE METODY W PROFILAKTYCE I WALCE Z NOWOTWORAMI
o temacie przewodnim
ROZWIKŁANIE TAJEMNICY RAKA! TO NIE RAK ZABIJA, LECZ DIAGNOZA I LECZENIE!
które odbędzie się 22 lutego 2017 r. o godzinie 15:30
we Wrocławskim Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu

W ciągu ostatnich trzech dekad liczba zachorowań na raka w Polsce wzrosła ponad dwukrotnie. Rocznie z powodu nowotworów złośliwych umiera ponad 96 tysięcy Polaków.

Spotkanie poprowadzi Aleksander Haretski – Doktor naturopatii i medycyny komplementarnej Europejskiego Instytutu Badań Interdyscyplinarnych i Edukacji w Hanowerze, prezes i założyciel Centrum Regeneracji Organizmu przy Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach. Autor unikalnej uniwersalnej metody regeneracji narządów, biologicznego odmładzania całego organizmu i kompleksowego uzdrawiania z przewlekłych chorób nieuleczalnych za pomocą medycyny ludowej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji oraz zapisania się na bezpłatną jednodniową kurację w Centrum Regeneracji Organizmu!

Organizator spotkania: Stowarzyszenie „Ty dajesz życie” z siedzibą we Wrocławiu.

Spotkanie

Zakończenie zbiórki publicznej

W sobotę zakończyliśmy kolejną zbiórkę publiczną, tym razem do puszek stacjonarnych, a uzbierane środki pieniężne zostaną przeznaczone na kurację naszej podopiecznej Kasi!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc każdego darczyńcy!

Zachęcamy do wpłat darowizny na subkonta naszych podopiecznych:
Kasi
Dorotki

Zbiórka publiczna 2-4 grudnia 2016 r.

ulotka-2-4-12

Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Dostaliśmy kolejne potwierdzenie możliwości przeprowadzenia zbiórki w dniach 2-4 grudnia 2016 r. w Tesco w Świebodzicach oraz Tesco Wałbrzych. Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do akcji na rzecz naszej Podopiecznej Kasi cierpiącej z powodu ciężkiej choroby autoimmunologicznej. Zapraszamy również do dobrowolnych wpłat na subkonto Kasi.

Szukamy wolontariuszy i fundraiser’ów!

Poszukujemy aktywne i zaangażowane w wolontariat osoby z Wrocławia, okolic lub nawet z całej Polski, które wspólnie z naszym zespołem chciałyby pomagać osobom potrzebującym wsparcia. Jeśli chcesz pomagać innym, masz sporo czasu wolnego, a idea leczenia z wykorzystaniem naturalnych metod jest Ci bliska – zaangażuj się razem z nami!

Jeśli dodatkowo jesteś osobą o wysokich kompetencjach interpersonalnych i masz doświadczenie w fundraisingu – to właśnie szukamy takich osób jak Ty i mamy dla Ciebie propozycję współpracy!

Pomagając innym pomagasz i sobie!

Zbiórka publiczna do puszek

W ramach naszej działalności organizujemy zbiórkę publiczną do stacjonarnych puszek kwestarskich, umieszczonych w marketach Intermarche i Castorama w miejscowości Świebodzice i Wałbrzych. Zbiórka odbywać się będzie w dniach od 23 listopada 2016 roku do 30 grudnia 2016 roku, a dary pieniężne zostaną przekazane na kurację dla naszej podopiecznej – Pani Kasi.

Czekamy również na potwierdzenie udziału innych marketów w miejscowościach Świebodzice, Wałbrzych, Strzegom, jak również Wrocław. O kolejnych zbiórkach będziemy was informować na bieżąco!

Zachęcamy jednocześnie do wpłat darowizn bezpośrednio na konto bankowe naszych podopiecznych:

Dorota Karamon
Bank BGŻ BNP Paribas SA
80 1600 1462 1833 7146 4000 0004

Katarzyna Kruszyńska-Mikułowska
Bank BGŻ BNP Paribas SA
10 1600 1462 1833 7146 4000 0003

One wciąż potrzebują Twojego wsparcia!