Aktualności

Dostęp do nagrania Aliaksandra Haretskiego

Od jakiegoś czasu prowadzimy akcję charytatywną skierowaną dla naszych darczyńców, polegającą na udostępnieniu nagrań Pana Aliaksandra Haretskiego. Z powodu wielokrotnych pytań zamieszczamy instrukcję uzyskania dostępu do nagrań:

Aby uzyskać dostęp do nagrania Pana Aliaksandra Haretskiego, po zarejestrowaniu użytkownika, należy:

1. Wejść w zakładkę Kursy i zalogować się na swoje konto użytkownika.
2. Wybrać właściwe nagranie. Wybrać sposób dokonania darowizny za obejrzenie nagrania (PayU, PayPal, przelew tradycyjny).
3. Wysłać zamówienie, dokonać darowizny i czekać na maila potwierdzającego dołączenie do kursu (dopiero po zaksięgowaniu płatności, a więc do ok. 2 dni).
4. Po otrzymaniu potwierdzenia mailowego o dołączeniu do kursu wejść ponownie na stronę, zalogować się na swoje konto.
5. Wejść w kursy, wybrać odpowiedni i obejrzeć nagranie.

W razie problemów z dostępem do nagrania mimo zastosowania się do instrukcji zachęcamy do kontaktu.

1% dla OPP dopiero w 2020 roku

Bardzo miło nam poinformować, że pod koniec 2018 roku udało nam się uzyskać status Organizacji Pożytku Publicznego. Jednakże przez zbyt powolną pracę szanownych Sądów, status został uzyskany za późno, by móc zbierać 1% w tym roku. Dlatego 1% podatku możemy zbierać dopiero od następnego roku. Tymczasem zapraszamy do wpłacania darowizn poprzez zwykły przelew lub szybki przelew dostępny na naszej stronie internetowej po prawej stronie oraz dokonując zakupy poprzez stronę www.fanimani.pl

Mozliwość przekazania darowizny za pośrednictwem szybkiej płatności

Kochani Darczyńcy!

Od dziś macie możliwość przekazywania nam darowizny za pomocą szybkiej płatności (za pośrednictwem PayU) bezpośrednio z naszej strony internetowej! Zachęcamy do skorzystania z takiej opcji.

Wasze darowizny będą przeznaczone na dwa główne cele statutowe naszego stowarzyszenia, a mianowicie:

  • wsparcie osób chorych w opłaceniu kuracji regeneracyjnej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach
  • działania skierowane na rozwój medycyny naturalnej i regeneracyjnej.

Dziękujemy za każdą wpłaconą kwotę!

Wspieramy aktywnych darczyńców i wolontariuszy

Bardzo dziękujemy wszystkim o aktywny udział w akcji, obserwowanie strony i kanału youtube, komentowanie i przede wszystkim zaangażowanie.

Nasza akcja charytatywna przechodzi na inny poziom. Działalność charytatywna na rzecz osób chorych wymaga dużego zaangażowania i wsparcia finansowego. Dlatego od teraz będziemy dodatkowo wspierać naszych najbardziej aktywnych darczyńców oraz wolontariuszy, którzy aktywnie udzielają się w działalności i realizacji celów statutowych Stowarzyszenia, bo to właśnie dzięki takim osobom jesteśmy w stanie pomagać osobom najbardziej potrzebującym. W ramach akcji “Wspieramy aktywnych darczyńców i wolontariuszy” będziemy takim osobom udzielać pomocy w sfinansowaniu 6-dniowej kuracji oczyszczająco-profilaktycznej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach. Raz na kwartał będziemy wybierać jedną osobę, którą skierujemy na kurację do Akademii w ramach tej akcji. Zapraszamy więc do wpłacania darowizn i aktywnego udzielania się w działalności Stowarzyszenia (po więcej informacji na temat wolontariatu w Stowarzyszeniu zapraszamy do kontaktu).

Wy pomagacie nam wspierać innych, a my wspieramy was w profilaktyce zdrowotnej.

Do wzięcia udziału w tej akcji należy koniecznie obserwować:
Naszą stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/tydajeszzycie
Stronę Akademii Medycyny Regeneracyjnej na facebooku:
https://www.facebook.com/AcadRegMed/

Grupę „The Academy of Regenerative Medicine Akademia Medycyny Regeneracyjnej” na facebooku:
https://www.facebook.com/groups/825395254254539/
Kanał youtube Aliaksandra Haretskiego:
https://www.youtube.com/user/goralinvest/featured

REGULAMIN akcji “wspieramy darczyncow i wolontariuszy”

Akcja charytatywna

Razem z Panem Aliaksandrem Haretskim – założycielem Akademii Medycyny Regeneracyjnej – rozpoczęliśmy akcję charytatywną.

W każdą niedzielę przez Aliaksandra Haretskiego będzie prowadzona transmisja wideo, podczas którego będzie on poruszał konkretny temat. W trakcie rozmowy Pan Aliaksandr może zadać pytanie dotyczące tematu. Jeśli znajdzie się osoba, która najbardziej trafnie odpowie na pytanie, może zwrócić się do nas o pomoc w sfinansowaniu kuracji 6-dniowej w Akademii Medycyny Regeneracyjnej, a na pewno ją otrzyma! W tym celu należy skontaktować się z nami drogą mailową.

Zapraszamy wszystkich do udziału w spotkaniu na żywo z Aleksandrem Haretskim.

Akcja charytatywna skierowana jest WYŁĄCZNIE dla subskrybentów obu kanałów jednocześnie:
kanał Aliaksandr Haretski w YOUTUBE – https://www.youtube.com/user/goralinvest/featured
i grupę “The Academy of Regenerative Medicine Akademia Medycyny Regeneracyjnej” na FACEBOOKU – https://www.facebook.com/groups/825395254254539/

Dołącz do nas i walcz o medycynę naturalną!

W związku z zaistniałą sytuacją, w której znalazła się wspierana przez nas Akademia Medycyny Regeneracyjnej i Pan Aliaksandr zapraszamy i zachęcamy wszystkich do dołączenia do naszej Grupy na facebooku Stowarzyszenie “Ty dajesz życie”
Nie zgadzamy się na zatruwanie naszego organizmu!
Nie podobają nam się metody stosowane we współczesnej medycynie!
Jesteśmy przeciw bezpodstawnym kontrolom i utrudnianiu pracy placówkom działającym na rzecz medycyny naturalnej!
 
Dołącz do nas i pomóż nam pomagać innym i walczyć z niesprawiedliwymi i bezpodstawnymi oskarżeniami wobec działaczy na rzecz medycyny naturalnej!

Relacja z leczenia Szymona Wojtusiaka

Zapraszamy do obejrzenia filmu z relacją dotyczącą kuracji regeneracyjnej jednego z naszych podopiecznych – Szymona Wojtusiaka. Obecnie ma on przerwę w kuracji, aby jego organizm samodzielnie walczył z chorobą, aczkolwiek w dalszym ciągu zbieramy pieniądze na kontynuację jego kuracji. Zobaczcie niesamowite efekty leczenia Atopowego Zapalenia Skóry!
Jeśli ktokolwiek z Twojego otoczenia ma AZS – nie zwlekaj i pokaż mu ten film. Pomożemy skontaktować się z Akademią i zorganizować kurację regeneracyjną!

Spotkanie edukacyjne “To nie rak zabija, lecz diagnoza i leczenie”

W środę 22 lutego 2017 r. w ramach Światowego dnia walki z rakiem i Światowego dnia chorób rzadkich odbyło się spotkanie o niekonwencjonalnych metodach w profilaktyce i walce z nowotworami, gdzie rozmawialiśmy z Panem Aliaksandrem Haretskim z Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach o tym, że to “Nie rak zabija, lecz diagnoza i leczenie”.
Spotkanie przebiegało w bardzo przyjemnej atmosferze, a dzięki zaangażowaniu uczestników wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja.
Mamy nadzieję, że w przyszłości wszystkie organizowane przez nas spotkania będą przebiegały w tak miłej atmosferze.

Wkrótce będzie dostępna wideorelacja ze spotkania dla tych, którzy mimo chęci nie byli w stanie uczestniczyć w spotkaniu.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w walce o zdrowie!

Spotkanie edukacyjne

W ramach Światowego dnia walki z rakiem oraz Światowego dnia chorób rzadkich zapraszamy na spotkanie edukacyjne
NIEKONWENCJONALNE METODY W PROFILAKTYCE I WALCE Z NOWOTWORAMI
o temacie przewodnim
ROZWIKŁANIE TAJEMNICY RAKA! TO NIE RAK ZABIJA, LECZ DIAGNOZA I LECZENIE!
które odbędzie się 22 lutego 2017 r. o godzinie 15:30
we Wrocławskim Centrum Wsparcia Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65 we Wrocławiu

W ciągu ostatnich trzech dekad liczba zachorowań na raka w Polsce wzrosła ponad dwukrotnie. Rocznie z powodu nowotworów złośliwych umiera ponad 96 tysięcy Polaków.

Spotkanie poprowadzi Aleksander Haretski – Doktor naturopatii i medycyny komplementarnej Europejskiego Instytutu Badań Interdyscyplinarnych i Edukacji w Hanowerze, prezes i założyciel Centrum Regeneracji Organizmu przy Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej w Świebodzicach. Autor unikalnej uniwersalnej metody regeneracji narządów, biologicznego odmładzania całego organizmu i kompleksowego uzdrawiania z przewlekłych chorób nieuleczalnych za pomocą medycyny ludowej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji oraz zapisania się na bezpłatną jednodniową kurację w Centrum Regeneracji Organizmu!

Organizator spotkania: Stowarzyszenie „Ty dajesz życie” z siedzibą we Wrocławiu.

Spotkanie

Zakończenie zbiórki publicznej

W sobotę zakończyliśmy kolejną zbiórkę publiczną, tym razem do puszek stacjonarnych, a uzbierane środki pieniężne zostaną przeznaczone na kurację naszej podopiecznej Kasi!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc każdego darczyńcy!

Zachęcamy do wpłat darowizny na subkonta naszych podopiecznych:
Kasi
Dorotki