O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie ‘Ty Dajesz Życie’ powstało z inicjatywy osób, cierpiących na choroby, które powszechnie uznawane są za nieuleczalne. Niestety z dnia na dzień liczba takich osób potrzebujących pomocy stale wzrasta.

My poprzez swoje działanie wspieramy leczenie za pomocą unikalnych  metod wywodzącymi się z medycyny naturalnej. Wkraczamy wtedy, kiedy chemia, radioterapia czy farmakologia nie pomaga. Zwracamy się w stronę natury, która od zawsze dostarczała człowiekowi wszystko, co niezbędne do życia i zdrowia. Niestety mało kto o tym pamięta. Jednym z naszych celów jest właśnie przypomnienie o tym.

Nasi podopieczni to osoby z wieloma poważnymi, nierzadko śmiertelnymi schorzeniami, które nagle stanęły pod ścianą i nie wiedzą gdzie dalej pójść. Nasze Stowarzyszenia daje im szansę na podjęcie bądź kontynuację walki o ich życie przy pomocy unikalnych i skutecznych metod leczenia opracowanych w oparciu o wieloletnią wiedzę i zasoby natury.

Zbieramy środki na leczenie w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach (woj. dolnośląskie). Jest to miejsce, w którym specjaliści są w stanie pomóc niemalże każdej osobie, niezależnie od choroby i wieku, stosując medycynę regeneracyjną. Terapie stosowane w Akademii nie tylko przywracają siły witalne organizmu, dostarczają energię i składniki odżywcze, ale, co najważniejsze, stymulują organizm do samozwalczania choroby.

Dla każdego z naszych podopiecznych liczy się nawet najdrobniejsza pomoc, dlatego zachęcamy wszystkich do pomagania.

Życie jest bezcenne!
Pomagając innym ratujesz swoją duszę i obdarowujesz zdrowiem siebie i swoich bliskich!
Pomóżcie nam uratować jak najwięcej osób!