Bony na darmowe kuracje regeneracyjne!

Mamy przyjemność poinformować was, że dzięki naszej współpracy z Centrum Regeneracji Organizmu przy Akademii Medycyny Regeneracyjnej otrzymaliśmy bardzo ważną zarówno dla nas, jak i dla osób potrzebujących darowiznę w postaci bonów na darmowe kuracje regeneracyjne w Akademii. Jest to ogromny zaszczyt dla nas i wielki dar ze strony Akademii, ponieważ łączna wartość wszystkich bonów wynosi ponad 100 000 złotych!

Pan Janusz Zagórski, kierownik Niezależnej Telewizji NTV, wspierając działalność Akademii i naszego Stowarzyszenia, zgłosił się jako wolontariusz do rozdysponowania bonów na darmowe zabiegi terapii regeneracyjnej. On sam na sobie wypróbował kurację i wraca teraz do Centrum Regeneracji Organizmu co jakiś czas na zabiegi, wciąż będąc pod wrażeniem niesamowitych efektów. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za jego wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Aliaksandra Haretskiego, prezesa Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach z Januszem Zagórskim. Nagranie miało miejsce przed Zlotem Harmonia Kosmosu, na którym już wylosowano 10 bonów na darmowe kuracje w Centrum Regeneracji Organizmu. W najbliższym czasie odbędzie się rozdanie kolejnej transzy bonów.

Tak jak jest wspomniane w filmie, prosimy o zapoznanie się z działem „Przeciwwskazań”, które uniemożliwiają przyjęcie osoby na kurację regeneracyjną, ponieważ ma to znaczący wpływ na weryfikację i przyznanie bonu.

Pamiętajcie, że liczba bonów jest ograniczona!

Dbajmy o swoje zdrowie. Nie wstydźcie się prosić o pomoc, nie wstydźcie się mówić o tym, że metody naturalne są skuteczne, że wam pomagają. Może to odmienić nie tylko wasze życie, ale i życie wielu osób potrzebujących pomocy.